Ljetna scena Kulturnog centra Gradiška bila je prepuna mladih vokala, te polaznika nekoliko muzičkih škola i radionica.
Suzana Stojanović, muzički pedagog i jedan od organizatora ove večeri nije krila oduševljenje.
„Ovaj muzički spektakl organizovala su Udruženje građana „Konsonanca“ i „Akord“. Uspješno su se prve ljetne rane večeri predstavili članovi dječijeg hora „Taktica“, Vokalne grupe „Eho sa Save“, zatim orkestar Muzičke radionice „Marina“, ritmička sekcija našeg poznatog bubnjara Bojana Bijelića i Dance Step grupa KUD „Kolovit“. Ni visoke temperature nisu spriječile građane da nas podrže na otvorenoj sceni, te da sa nama zaigraju i zapjevaju“, rekla je Suzana Stojanović za portal Aloonline.ba.
Različiti muzički žanrovi nisu nikoga ostavili ravnodušnim, a ovo zanimljivo veče nije samo obilježilo Svjetski dan muzike i prvi dan ljeta, već i muzički početak manifestacije „Gradiško ljeto na Savi“.
Komentari (0)