To je za Aloonline potvrdio vršilac dužnosti direktora JP „Putevi Republike Srpske“ Miroslav Janković, koji je pojasnio u kojoj fazi se trenutno nalaze radovi i šta slijedi u narednom periodu.

"Priprema se betoniranje greda. Sutra je planirano to betoniranje, nakon toga nam otprilike treba 14 dana da beton dobije 75 odsto čvrstoće kako bi se montirali glavni nosači koji su spremni. Znači za nekih 15-ak ili 20 dana bi se montirali nosači. Čim se oni montiraju lije se kolovozna armirana betonska ploča", rekao je Janković za Aloonline.

Prema njegovim riječima, nakon završetka ovih radova slijedi finalizacija konstrukcije, a ukoliko ne bude nepredviđenih okolnosti, saobraćaj bi preko novog nadvožnjaka mogao biti uspostavljen već u avgustu.

"Očekujemo u drugoj polovini avgusta da bi sve to moglo biti završeno i saobraćaj pušten u funkciju preko tog nadvožnjaka", istakao je Janković.

nadvoznjak trn

Rok probijen još prije nekoliko mjeseci

Radovi na nadvožnjaku u Trnu više puta su bili u fokusu javnosti zbog zastoja i probijenih rokova.

Radovi na ovom projketu počeli se u oktobru prošle godine, a rok za završetak bio je svega 90 dana. To znači da je objekat prema prvobitnim planovima trebalo da bude završen još početkom ove godine, ali su rokovi više puta prolongirani.

Razlog toga jeste kašnjenje izvođača radova, "Niskogradnje" iz Laktaša, a čijim angažmanom nije bilo ni zadovoljno Ministarstvo saobraćaja i veza Republike Srpske.

Podsjećamo, sredinom maja ministar saobraćaja i veza Republike Srpske Zoran Stevanović otvoreno je izrazio nezadovoljstvo radovima na nadvožnjaku u Trnu.

Tada je poručio da izvođač nije u stanju da posao privede kraju te najavio mogućnost raskida ugovora i angažovanje drugog izvođača, međutim, samo dan kasnije nakon sastanka predstavnika “Puteva RS” i uprave “Niskogradnje”, odlučeno je da do raskida ugovora ipak neće doći.

Podjećamo, radovi na ovoj dionici već mjesecima stvaraju probleme i izazivaju nezadovoljstvo kod vozača.
 
Puštanje nadvožnjaka u funkciju trebalo bi da doprinese značajnom rasterećenju saobraćaja na ulazu u Banjaluku iz pravca Laktaša i Gradiške, posebno tokom ljetne sezone kada je intenzitet saobraćaja dodatno povećan.