Četvorici od šest uhapšenih lica određen je pritvor. Prema policijskim izvještajima i rezultatima istrage, riječ je o grupi lopova koja je u periodu između sredine marta i početka aprila ukrala ukupno 24 električna bicikla.
Hapšenje šestorice državljana Srbije, starosti između 20 i 31 godine, dogodilo se prije izvjesnog vremena. Nakon dugotrajne istrage, gotovo sve prijavljene krađe su razjašnjene. Počinioci su prvenstveno birali mete u gradu Salcburgu, a ovoj grupi pripisane su i određene krađe počinjene u Zikirhenu još tokom 2022. godine.
Dok se četvorica osumnjičenih nalaze u pritvoru, druga dvojica su puštena na slobodu do podizanja optužnice. Svi ukradeni bicikli su pronađeni i vraćeni vlasnicima, pišu Nezavisne novine.
Komentari (0)