- Hvala Omladinskom savjetu na organizaciji sastanka - objavio je Dodik na Tviteru.

Podsjećamo, srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik i predsjednik Vlade Srpske Radovan Višković sastali su se danas u Banjaluci sa predstavnicima Omladinskog savjeta Republike Srpske.



Omladinska organizacija Republike Srpske je krovna republička omladinska organizacija i udruženje od javnog interesa za Srpsku.

BONUS VIDEO: