Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković razgovaraće danas u Banjaluci sa predstavnicima Unije udruženja poslodavaca Republike Srpske.
Sastanak će biti održan u Administrativnom centaru Vlade Republike Srpske u 13.30 časova, najavljeno je iz Biroa Vlade za odnose sa javnošću.