Milorad Dodik zajedno sa SNSD funkcionerima Željkom Cvijenović i Vladom Đajićem, nakon svečane akademije, došao je pod šator Rade Božića.

I odmah se latio mikrofona.

Od domaćina za Dodika išla je pjesma "Srpkinja je mene majka rodila", a za Vladu Đajića "Arija nebeska".

Dodik je muzici dao 100 KM, a Đajić se isprsio, pa ih je zakitio sa oko 500 KM.

"Od Milorada Dodika za sve goste", najavio je muzičar, a onda je Mile zapjevao:

 

Dodika, Cvijanovićevu i Đajića pod Božićevim šatorom su dočekali pehari.

Dok se Dodik provodio sa narodom pod pod šatorom, gradonačelnik Stanivuković je bio na drugom kraju, sa stranačkim kolegama i opozicionarima.