Najviše beba rođeno je u Banjaluci - 11, potom u Bijeljini, Nevesinju i Gradišci po tri, u Doboju i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Prijedoru i Trebinju po jedna.
U Banjaluci je rođeno osam djevojčica i tri dječaka, u Bijeljini i Gradišci po dvije djevojčice i jedan dječak, u Nevesinju tri dječaka, u Doboju i Istočnom Sarajevu po dva dječaka, a u Prijedoru i Trebinju po jedna djevojčica.
U porodilištima u Zvorniku i Foči u protekla 24 časa nije bilo porođaja.
Komentari (0)