Hrvatski RTL u prilogu o litijumu kao o nafti 21. veka:

"Cijena kilograma je samo od početka godine skočila sa 10$ na 25$! Bez njih nema mobitela, lap-topova i električnih automobila! BOGATE ZALIHE LITIJUMA IMAJU I SRBI!"