Iz UKC-a RS potvrđeno je za „Nezavisne novine“ da se pacijenti trenutno nalaze na liječenju u Klinici za opštu i abdominalnu hirurgiju.
„Jedan pacijent je, nakon obavljenih dijagnostičkih pretraga, otpušten uz terapijske preporuke, dok su dva pacijenta hospitalizovana. Podvrgnuti su operativnim zahvatima i za sada su stabilnog zdravstvenog stanja“, saopšteno je iz ove zdravstvene ustanove.
Podsjetimo, četiri osobe su povrijeđene u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila juče u mjestu Gornji Čelinac, na magistralnom putu Čelinac - Kotor Varoš. U udesu su učestvovala dva putnička i jedno teretno vozilo.
Komentari (0)