Crnogorci čiji su inicijali P.L. i M.L. su osumnjičeni da su u dužem vremenskom periodu, od za sada nepoznatih lica nabavljali kokain, koju su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su tu drogu prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije.
Policija ih je uhapsila u putničkom vozilu u Beogradu na vodi i tom prilikom kod osumnjičenog M.L. pronađena je kesa sa oko 150 grama kokaina, saopšteno je iz MUP Srbije.
Pri pretresu stana koji je, kako se sumnja, koristio M.L. radi čuvanja i pripreme narkotika za prodaju, zaplijenjeno je još 850 grama kokaina i vagica za precizno mjerenje.
Oni su uhapšeni zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično djelo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet droge i određeno im je zadržavanje do 48 časova, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu.
Akciju je sproveo MUP Srbije po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, prenosi Srna.
Komentari (0)