Folk zvijezda Svetlana Ceca Ražnatović pomno je pratila meč Srbija - Australija na OI u Parizu.

Naša reprezentacija savladala je Australiju nakon neviđene drame, a sve je pratila i Ceca, koja se odmah oglasila.

Ražnatovićka je, usljed brojnih obaveza i nastupa, meč pratila putem laptopa, a potom je uputila našim košarkašima poruku.

- Bravo momci - napisala je Ceca uz zastavu Srbije.

BONUS VIDEO: