Biciklistički klub Kozara iz Prijedora uspio je osvojiti tri medalje na državnom prvenstvu u usponu koje se održalo u nedjelju, u Vitezu.

Zlatnu medalju osvojio je Lukić Siniša, srebrom se okitio Luka Džever, a bronze se domogao Kričković Nemanja. Dok je četvrto mjesto zauzeo njihov klupski saigrač Škorić Ognjen.

Vitez već tradicionalno organizuje ovu brdsku trku, koja je 10.5 kilometara dugačka.