Pred okupljenim predstavnicima medija govorila je o večerašnjem događaju, ali se dotakla i porodičnih odnosa, otkrivši da sa pojedinim članovima porodice i dalje nije u kontaktu.

"Ovo će za mene biti veoma emotivno veče. Oduševljena sam idejom da se održi ovakav koncert", započela je Đulkica, piše Alo.

Potom je priznala da pomirenje sa braćom nije na vidiku.

"Nisam u kontaktu sa Medom, koji će večeras nastupiti, i ne vjerujem da će doći do pomirenja. Takođe, nisam u kontaktu ni sa Alenom", rekla je Sinanova nasljednica.

Otkrila je i koja joj je očeva pjesma najdraža.

"Hajdemo dalje, moja tugo", kratko je odgovorila ona.

Podsjetimo, u javnosti se dugo spekulisalo da je grobnica legendarnog pevača Sinana Sakića koštala čak 20.000 evra.

Njegova udovica Sabina nedavno je odlučila da stane na put tim pričama i otkrije istinu.

Na direktno pitanje da li je tačno da je spomenik plaćen toliko odgovorila je:

"Ne, nije. Jeste bio prilično skup, ali nije riječ o tolikom iznosu", istakla je za "Premijeru".

Podsjetimo, Sabina je zaslužna i za otvaranje muzeja posvećenog Sinanu Sakiću u njegovoj rodnoj Loznici.