Mia je jako vezana za sestru koja ne živi u Srbiji, a nedavno je podijelila zajedničke fotografije, prenosi Blic.

Mia je tada posjetila svoju sestru koja godinama živi u Kini.

"43 najlepša dana u godini. Nemaju svi tu privilegiju da im braća i sestre žive u istom gradu, državi, čak i na istom kontinentu. Vidimo se sljedeće godine u ovo vrijeme", napisala je pjevačica tada u opisu slike na Instagramu, a mnogi su komentarisali koliko liče.

mia sestra

Nisu se vidjele četiri godine

Mia je jednom prilikom govorila koliko joj teško pada njihova razdvojenost.

" Moja sestra je prvo otišla u Australiju, a posljednjih 12 godina je u Kini. Sve ukupno, van Srbije je 18 godina. Stalno postavlja sebi neke prepreke, ali ih preskače. Sa suprugom živi u Pekingu, zaposlena je u britanskoj školi kao profesor muzičke pedagogije. Sama je u svijetu gdje nema mnogo naših ljudi. Svakako je drugačije nego u Evropi. Njena djeca nemaju ni tetku, ni babu. Po meni, izabrala je teži put", rekla je jednom prilikom Mia i prisjetila se perioda kada se nisu vidjele dugo.

"Bila je u Srbiji na ljetnjem raspustu. U vreme korone nismo se vidjele 4 godine. Virus je krenuo prvo u Kini, onda je došlo do zatvaranja granica i to nas je sprečilo da se duže vrijeme vidimo. Mjesecima nisam jela od tuge i straha kako ću bez nje. Naglo sam izgubila na težini, a ljekari su bili nemoćni. Šest mjeseci je trajala agonija, nijedan lijek mi nije pomogao. Kada je došla kući prvi put posle šest mjeseci i ja sam se vratila u normalu. Svi moji zdravstveni problemi su, zapravo, išli iz glave", rekla je za “Hajp” pjevačica.