Po nju je došao njen vjerenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, sa kojim je napustila klinuku i otišla kući.

Tokom njenog boravka na psihijatriji, redovno ju je obilazio.

Prilikom izlaska iz bolnice, Mina je kratko prokomentarisala kako se osjeća.

" Dobro sam!", poručila je pjevačica.

Inače, kako se navodi, njen izlazak bio je planiran i ranije, ali je došlo do nepredviđenog zastoja zbog tehničkih problema u sistemu, što je odložilo administrativnu proceduru otpuštanja.

Podsjetimo, Mina je u ustanovu primljena 31. maja, a tom prilikom je bila dovedena u pratnji policije nakon što je pokazala agresivno ponašanje.

Tokom njenog boravka u bolnici, njen vjerenik je redovno dolazio u posjete, a podršku su joj pružili i članovi porodice, kao i brojni kolege i fanovi koji su se javno oglašavali uz želje za brz oporavak.

Pjevačica je nedavno, prije nego što se suočila sa zdravstvenim problemom, govorila o teškom životnom periodu kroz koji je prolazila, kao i o navodnim vradžbinama kojima je, kako tvrdi, bila izložena.

" Bilo mi je veoma teško, mislila sam da ću umrijeti. Dudi sam rekla: "Hoćeš li da me sahraniš živu?" Imala sam 40 kilograma, bila sam veoma bolesna, i fizički i psihički. Prije 16 godina dobila sam ulcerozni kolitis, odnosno zapaljenje debelog crijeva. Nije me sramota da pričam o tome. Uopšte nisam mogla da dojim dijete", ispričala je ranije za "Skandal", pa dodala:

"U takvom stanju sam odlazila na nastupe, a Duda tada ništa nije preduzela. Samo mi je Bog pomogao. Nema tu mnogo priče, jednostavno su me iskoristili i to je to. Vračala mi je da mi bude loše, i zdravstveno i finansijski, kao i na ljubavnom planu", istakla je tada.

(Telegraf.rs)