Iza „Grand“ produkcije je vikend tokom kojeg su izabrani pobjednici dva najgledanija muzička formata u regionu, a Šljivić nije krio zadovoljstvo ostvarenim rezultatima.
„Sa sinoćnim finalom ‘Nikad nije kasno’ zatvaramo poglavlje u ovoj sezoni što se tiče emisija, ali od danas već kreću pripreme za novu sezonu“, izjavio je Šljivić, stavljajući do znanja da produkcija ne pravi pauzu.
Iako su takmičari, mentori i članovi žirija otišli na zasluženu ljetnu pauzu, u produkciji se radi punom parom. Audicije za novu sezonu „Zvezda Granda“ su završene, a interesovanje kandidata premašilo je sva očekivanja. „Prijavilo se preko četiri hiljade kandidata, imamo sjajne kandidate i predstoji nam odlična sezona“, otkrio je direktor „Granda“ i dodao da prijave za novu sezonu takmičenja veterana „Nikad nije kasno“ još traju.
Posebnu pažnju privukla je njegova najava promjena koje publiku očekuju već od jeseni. „Spremamo novine, ali to neka ostane tajna do septembra“, misteriozno je poručio Šljivić.
Podsjetimo, pobjednik 19. sezone „Zvezda Granda“ po glasovima publike postao je Bojan Ilievski, dok je nagrada „Saša Popović“, koju je dodijelio stručni žiri, pripala Tamari Danilović. Kada je riječ o takmičenju „Nikad nije kasno“, statuu stručnog žirija osvojila je Ivana Šalipur Lola, pobjednik SMS glasanja bio je Viktor Dimitrievski, dok je publika putem društvene mreže Fejsbuk najviše glasova dodijelila Jasminu Selmanoviću, piše Telegraf.
Komentari (0)