Gradonačelnik Banje Luke Draško Stanivuković, poslao je novu poruku onima koji ga optužuju za bliskost sa vlast predvođenu SNSD-om.
Osvrnuo se i na to da je "Milin čovjek", nakon što su zajedno otvorili radove na izgradnji mosta u naselju Česma.
- Evo da odmah objavim spisak događaja gdje ću biti "Milin čovjek". Izgradnja Centralnog spomen obilježja i dolazak Novaka Đokovića u Banju Luku kao čin početka izgradnje dvorane u Banjoj Luci sa 6.000 mjesta ili možda da se svega ovog odreknemo kako bih nekima bio dobar!? – naveo je Stanivuković na Twitteru.
BONUS VIDEO: