Društvo
STANIVUKOVIĆ ČESTITAO 1. MAJ: Neka ovo bude jedna od posljednjih radnih nedjelja u Banjaluci!
"Grad ne brine smo o zaposlenima u Gradskoj upravi i javnim preduzećima, nego o svim građanima Banjaluke"
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI