Radnicima je odobreno plaćeno odsustvo s obzirom da je prvi dan škole jedan od najvažnijih događaja u životu svakog djeteta, a podrška roditelja jako bitna kako bi s njima podijelili te trenutke i zajedno zakoračili u novo životno razdoblje.

Kako se vama dopada ova ideja?