Pjevačica Aleksandra Prijović još jednom je publici pokazala svoju emotivnu stranu.
Tokom koncerta u Areni Zagreb nije mogla da sakrije koliko uživa i koliko joj znači velika podrška koju joj Hrvati pružaju, pa se zbog toga i rasplakala.
Na kratko je sjela i kroz suze masi poručila:
- Želim vam da plačete iz ovakvih razloga, od sreće. Hvala vam do neba i volim vas - kratko je izustila Aleksandra, koja nije mogla da zaustavi plač.
BONUS VIDEO: