Pobjednik "Zadruge 5" Dejan Dragojević vrijeme nakon izlaska iz rijalitija koristi kako bi nadoknadio sve što je propustio tokom boravka u "Beloj kući".
Baš zbog toga je Dejan otputovao sa bratom Davidom u Crnu Goru. Dragojevići su tamo proveli nekoliko dana, a danas se Dejan vratio.
- Konačno stigao! Bilo je top, vraćam se ubrzo! A sad - napisao je Dragojević i dodao stikere kuće i zaljubljenog para.
Nema sumnje da mu djevojka Aleksandra Nikolić nedostajala, a njih dvoje planiraju zajednički odmor u Crnu Goru i Egipat.
BONUS VIDEO: