Pjevačica Seka Aleksić podijelila je sa svojim pratiocima na Instagramu kako je okitila svoj dom za Badnji dan i Božić.
Da je mislila o svakom detalju jasno nam je po fotografijama koje je objavila.
Stolice je ukrasila krznom i na taj način dodatno unijela poseban osjećaj porodičnog doma.
Na stolu je iskoristila zeleno za dekoraciju, pored mnogobrojnih bijelih svijeća i kristalnih čaša.
Kao i za novogodišnje praznike i zimsku idilu Seka voli da maksimalno ukrasi svoj dom i svojim sinovima napravi pravu bajku.
- Badnji dan da nam donese zdravlje, radost i mir. Da se u ovoj godini vise druzimo, volimo i prastamo jedni drugima. MIR BOŽIJI, HRISTOS SE RODI - napisala je pjevačica ispod fotografija.