Gradonačelnik Banja Luke, Draško Stanivuković pridružio se opštem slavlju povodom trijumfa Srbije nad Portugalom, od 1:2. "Orlovi" su se tako direktno plasirali na Svjetsko prvenstvo iduće godine u Kataru.
Stanivuković je na svom Instagram profilu podijelio video snimak i dio atmosfere koja je vladala na Trgu Krajine u Banjaluci.