Račun Fudbalskog saveza Srbije će biti bogatiji i to prilično.


Na njega se očekuju uplate od strane Crvene zvezde i Vojvodine, a razlog je bakljada navijača jednog i drugog tima.


Disciplinska komisija je kaznila Crvenu zvezdu sa pola miliona dinara zbog pirotehnike koja je korišćena praktično u svakoj utakmici ove sezone, a Vojvodina je kažnjena sa 300 hiljada dinara.


Pirotehniku su koristili i navijači Partizana u utakmici protiv Radničkog iz Niša i kazna se tek očekuje.