Region
PREMINULA ŽENA KOJA SE OTROVALA GLJIVAMA Ljekari na VMA bore za živote ostalih pacijenata
Šapčanka, jedna od sedam ljudi koji su jeli otrovne pečurke, a koja je ležala na VMA i bila u najtežem stanju, preminula je danas.
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI