Prilikom izlaska sa terena oštro je negodovao u pravcu selektora, potom je klupi bacio flašicu punu vode, a tenzije su se nastavile i nakon toga, pošto nije htio ni da pogleda Barbareza u oči, da bi se poslije duela umalo sukobio sa jednim od saigrača i trenerom, koje je oštro gledao.
Situacija se poslije svega malo smirila, Edin Džeko je otišao na tribine da proslavi pobjedu i da dres sa meča svom ocu, koji je sve to emotivno podnio, pošto je Bosna ujedno obezbijedila plasman u narednu fazu takmičenja, gdje će se sastati sa Sjedinjenim Američkim Državama u San Francisku u noći između srijede i četvrtka.
Da je Edin Džeko porodični čovjek potvrđuje i velika podrška koju dobija od svojih najmilijih, a posebno od supruge Amre, koja je i ovoga puta bila svim srcem uz njega, a baš pred početak meča objavila je prelijepu sliku najboljeg bosanskog fudbalera i njihovog sina.
Amra bila manekenka, pa napustila sve zbog ljubavi prema Edinu
Zanimljiva je i sama priča koja se krije iza Amre Džeko, supruge Edina. Oni su zajedno u braku od 2016. godine i imaju četvoro djece - Unu, Hanu, Daliju i Danija. Međutim, ovo nije bio prvi brak Amre, koja odranije ima i kćerku Sofiju.
Amra je prethodno živjela u Los Anđelesu, gdje je bila manekenka i glumica, ali je zbog ljubavi odlučila da napusti Ameriku i otputuje u Italiju. Bila je izuzetno uspješna manekenka i glumica, pojavila se u više filmova, kao i u "Silicijumskoj dolini".
Zanimljivo je da se sa Edinom Džekom upoznala 2011. godine kada su joj se putevi ukrstili dok je Bosanac boravio u Los Anđelesu. Nakon godinu dana je napustila svoju karijeru manekenke, kako bi i definitivno bila sa fudbalerom. Amra je inače prethodno bila u braku sa srpskim biznismenom i živjela je na relaciji Pariz - Beograd.
Međutim, u Džeku je pronašla novu ljubav i ona je opstala, sada već skoro jednu i po deceniju. Zanimljivo je da je Amra u jednoj od priča istakla da djeca stalno borave i spavaju sa njom, kako bi Edin Džeko mogao da se odmara i regeneriše poslije utakmica.
Oni su sada već deset godina u braku, a baš ona će biti najveća podrška "Dijamantu" u predstojećoj istorijskoj utakmici na Svjetskom prvenstvu. Ostaje samo da se vidi da li će se strasti na terenu "smiriti" i da li će Edin ostaviti iza sebe dešavanja sa meča sa Katarom.
Taj duel igra se u noći između srijede i četvrtka od 02.00 časova na stadionu u San Francisku.
(Telegraf.rs)
Komentari (0)