Podsjetimo Mina je nakon 20 dana izašla iz ove ustanove u pratnji brata i vjerenika, koji je sve vrijeme bio uz pjevačicu te je obilazio u bolnici donoseći joj sve što joj je potrebno.

Kasper je objavio sliku njegove i Minine ruke što je mnoge raznježilo.

Uz ovu emotivnu fotografiju, Kasper je uputio brutalno jaku poruku koja je mnoge ostavila bez teksta.

"Novac gradi kule od karata, lažne prijatelje, lažne statuse i pozicije. Ljubav gradi dom, prave vrijednosti i ljude koji vas se nikada neće odreći. Volimo vas", napisao je pjevačicin vjerenik.

Javnost je ostala u šoku kada je Mina hospitalizovana 31. maja, nakon što je u bolnicu dovedena u pratnji policije zbog agresivnog ponašanja.

Iako je Kasper na početku agonije poručio da se neće javno oglašavati i da će svu priču o čitavoj situaciji prepustiti njoj, on ipak nije izdržao. Mane je na svom profilu na društvenoj mreži Instagram podelio snažnu fotografiju na kojoj se jasno vidi kako se on i Mina čvrsto drže za ruke.

Tokom njenih najtežih dana i boravka u bolnici, Kostićeva je imala ogromnu podršku porodice i Kaspera, koji ju je redovno obilazio.

Nakon izlaska iz "Laze Lazarevića", pjevačica svoj oporavak nastavlja u miru i u krugu svojih najbližih.

(Telegraf)