Prema njenim riječima, došlo je do nezgode prilikom kupovine, kada je pala i povrijedila koljeno i skočni zglob.
„Pala sam na koljena i odrala ih, noga se izvrnula i došlo je do preloma na dva mjesta. Oporavak ide sporo, ali su bolovi podnošljivi“, rekla je Lukić.
Iako su joj ljekari postavili gips, ona ga je skinula i koristi longetu, koju je sama nabavila, jer joj je tako, kako kaže, bilo lakše.
Ističe da već danima mora da miruje i koristi pomagala za kretanje, ali da je i uprkos povredi nastavila sa pojedinim profesionalnim obavezama.
„Bolovi su podnošljivi, ali još uvijek ne mogu da se krećem bez pomoći“, navela je pjevačica.
Komentari (0)