Prije nego što je stala pred kamere, radila je u šanku, gdje je 2004. godine na otvaranju jedne televizije skupljala čaše, dok je iz pozadine posmatrala zvijezde.
Kako sama ističe, tada nije mogla ni da sanja da će jednog dana i ona stajati na pozornici. Sreća joj se osmjehnula kada je postala rezerva u „Velikom bratu“, a nakon odustajanja jednog od kandidata, ušla je u rijaliti gdje je svojim smjelim ponašanjem i izjavama šokirala javnost.
Njeno učešće u rijalitiju otvorilo joj je vrata televizijske karijere. Ubrzo je postala voditeljka „Velikog brata“, a domaćoj publici postala je prepoznatljiva i po vođenju šou programa „X Faktor“. Vremenom se Antonija potpuno promijenila; njen imidž „luckaste“ i kontroverzne djevojke ostao je u prošlosti, dok se posvetila voditeljskom i producentskom radu.
Godine 2015. udala se za vaterpolistu Hrvoja Brlečića, a zbog njegovog angažmana jedno vrijeme je živjela i u Italiji. Danas važi za izuzetno uspješnu i ostvarenu ženu. Svojom životnom pričom poručuje svima da je uspjeh moguć i da život nosi nevjerovatne preokrete, podsjećajući da nijedan početak nije prepreka za velike karijerne domete, piše Blic.
Komentari (0)