"Područje grada je pod video nadzorom" piše na tablama koje su osvanule u Banjaluci u blizini Palate predsjenika.
U strogom centru grada Banjaluka nalaze se tri kamere kojima neće umaći nijedan korak: Jedna prema Palati, druga prema Gradskoj upravi i Gospodskoj ulici.
Kako piše na tabli, nadzor vrši Ministarstvo unutrašnjih poslov RS .
BONUS VIDEO
Komentari (1)