Društvo
Donirana tri ambulantna vozila za zdravstvene ustanove
U Banjaluci je danas izvršena primopredaja tri ambulantna vozila koje je za zdravstvene ustanove u BiH donirala Južna Koreja s ciljem pobošljanja kvaliteta zdravstvenih usluga.
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI