"To je najsigurnije u gradu, jer ipak je riječ o poznatom vjerskom objektu bezbjednom zbog prisustva organa reda, brojnog sveštenstva, ali i video-nadzora", rekao je Srni Banjalučanin koji biciklo gotovo svakodnevno ostavlja u krugu hrama.

On je naveo da mnogi bicikle vežu sajlom za metalnu konstrukciju za "ne daj Bože", odnosno da im ga kojim slučajem ne ukradu oni kojima nije na pameti Božja zapovijest – "Ne kradi!".
Komentari (0)