Ovu inicijativu kako saznaje Aloonline je zagovaralo nekoliko funkcionera iz Granične policije, a ovu ideju podržavaju i u Gradišci.
Član Predsjedništva Pokreta "Sigurna Srpska", Nemanja Panić, je na svojoj fejsbuk stranici naveo kako bi izmještanje graničnog prelaza Gradiška na hrvatsku stranu bilo "trajno rješenje za normalan protok putnika iz EU".
Iako se ne nazire puštanje starog mosta u funkciju, zbog čega privrednici, posebno ugostitelji u Gradišci imaju ogromne finansijske gubitke, brojni Gradiščani su stava da već sada treba ući u proces rješavanja određenih pitanja koji se tiču starog graničnog prelaza.
Komentari (0)