Pjevačica Aleksandra Prijović večeras održava četvrti koncert u Osijeku.

Pred hrvatskom publikom pojavila se u polu-providnom kombinezonu, koji je savršeno istakao sve njene atribute.


Veče je otvorila pjesmom "Od istoka do zapada", baš kako joj ova muzička turneja i nosi ime, a već u prvim minutima joj je publika priredila iznenađenje.

Dječak iz mase joj je poklonio buket ruža, što je nju ostavilo bez teskta.

- Hvala puno - poručila mu je ona i poslala poljubac.

BONUS VIDEO

;t=3s