Naime, Marija je prekinula slavlje kako bi bez galame odgledala kraj utakmice.
Pjevačica je snimala ekran, dok su ona i gosti skandirali i sa nestrpljenjem iščekivali da sudija svira kraj utakmice.
- Ajde breee! Ajde breee! Sviraj! Sviraj! - urlala je Marija, a onda su svi vrištali.
Marija je nakon pobjede reperezentacije Srbije, u duhu slavlja, sa gostima "oplela" užičko kolo.
Podsjetimo, Reprezentacija Srbije ostvarila je jednu od najvećih pobjeda u istoriji našeg fudbala i trijumfom u Lisabonu protiv Portugalije od 2:1.