Džoni Dep je posjetio Beograd, a sačekao ga je Miloš Biković sa kojim je potpisao saradnju. Dolazak holivudskog superstara je bila vijest dana, a tim povodm oglasile su se mnoge poznate ličnosti.

Naravno, novinari nisu propustili da Cecu Ražnatović pitaju šta ona misli o tome, a ona ih je duhovito preusmjerila na Anu Nikolić.

Naime, pjevačica je na svom Instagram profilu objavila video u kome joj novinari postavljaju pitanje o poznatom glumcu, a nakon što im je odgovorila "Džoni Dep? Pa što niste pitali Anu Nikolić, ona pjeva o njemu", počinje snimak Nikolićeve koja pjeva stihove svoje pjesme u kome se pominje Dep:


"Dolazi mi Dzoni Dep
i tada zivot je lijep
u ponoc uvijek je tu


Sjedimo ljubimo se
on kaze najljepse je
s tobom u Beogradu"

Na objavi je tagovan i slavni glumac koji se ovim povodom još nije oglasio, ali sudeći po tekstu, pjesma kao da je pisana za njegov dolazak!


A njih dvije su, kao i uvijek, lijepo nasmijale svoje pratioce!