Republika Srpska
EKSPLOZIJA USLJED TEHNIČKOG KVARA Zbog incidenta na elektro stanici u Doboju obustavljen željeznički saobraćaj
Na "Elektrovučnoj podstanici Lipac" kod Doboja juče ujutro došlo je do eksplozije u kojoj nije bilo povrijeđenih, ali je došlo do prekida željezničkog saobraćaja na dijelu pruge Doboj Šamac, Doboj – Maglaj i Doboj – Stanari.
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI