Republika Srpska
I BANJALUČKA DJECA DOBILA STOMAČNE TEGOBE NA JAHORINI Direktor kaže da imaju virozu i pod nadzorom su
Učenici sa nastavnim osobljem i animatorima borave u hotelu 'Nebojša', ali su nam roditelji rekli da je trenutno dosta viroze prisutno pa su se možda neka djeca i u Banjaluci zarazila - naveo je Rendić.
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI