U Vladi Republike Srpske u toku je tematska sjednica Vlade posvećena “Aferi kiseonik”.
Nakon sjednice, saopšteno je iz Vlade, biće objavljeno saopštenje. Neće biti organizovana konferencija za medije. Iako se radi o temi od izuzetnog značaja za javnost Republike Srpske.
Nakon tematske sjednice o “Aferi kiseonik” novinari neće imati priliku da pitaju ono što zanima javnost u Republici Srpskoj već će biti osuđeni samo na ono što Vlada napiše u saopštenju.