Iz Policijske uprave Banjaluka saopšteno je da je nadležnoj policijskoj stanici u ponedjeljak, oko 20.50 časova, prijavljeno da je u Ulici Ranka Šipke nepoznato lice fizički napalo drugo lice koje je zadobilo teške tjelesne povrede.
Povrijeđeno lice je zbrinuto u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske.
Lice N.S. osumnjičeno je da je počinilo krivično djelo teška tjelesna povreda, a o svemu je obaviješten tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka.