Novak Đoković trenutno se nalazi u Australiji, gdje se sprema za prvi grend slem u sezoni, ali našao je vremena da isprati dešavanja u NBA ligi.

Srpski teniser oduševljen je partijom Luke Dončića protiv Njujork Niksa. Slovenac je odigrao istorijsku utakmicu i postigao nestvaran tripl-dabl koji je začinio sa brutalnih 60 poena.

Nole nije mogao da ostane nijem na magiju Dončića, pa se oglasio na Instagramu. Đoković je egzaltiran simultankom zvijezde Denvera.

Au brate! Svaka čast – napisao je Novak Đoković na Instagram storiju.

BONUS VIDEO: