Pod sloganom „Budi heroj Banje Luke“, ovogodišnje trke u okviru drugog po redu „Banja Luka maratona“ održane su danas ulicama grada na Vrbasu.

Aloonline.ba "zasladio" maraton, predstavnici redakcije trčali štafetu


U ovogodišnji „Banja Luka maraton“ uključila se i naša redakcija, a za učesnike smo pripremili medenjake.

Na ovaj način smo htjeli da podržimo učesnike i organizatore manifestacije po kojoj je Banjaluka već postala prepoznatljiva.

I članovi naše redakcije uzeli su učešće u ovoj velikoj sportskoj manifestaciji, i to u trci štafeta za dvije osobe.

Ove godine bilo je održano šest trka i to: maraton, polumaraton, 10K, štafeta od 2 osobe koje trče 10km, „Fan ran“, trka od 500 metara i Bambini maraton.

 


– Slogan je ostao isti „Budi heroj Banje Luke“. Naš slogan je poziv Banjalučanima, pa onda i svima drugima da učestvuju i herojski osvoje izabranu distancu – dodaju organizatori.