Ostali sportovi
SAMO U BOSNI I HERCEGOVINI Lažirali nalaze da bi ušli u fudbalsku reprezentaciju dijabetičara, nije bilo fer pleja
Nakon tri osvojene titule evropskih prvaka članovi malofudbalske reprezentacije dijabetičara iz BiH otkrivaju dugo čuvanu tajnu: nije bilo ferpleja jer su igrači imali lažne dijagnoze, piše CIN
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI