Jutros se u Osijeku dogodila nesvakidašnja saobraćajna nesreća. Žena je automobilom probila zaštitnu ogradu gradilišta kod bolnice i proklizala.


Htjela se parkirati, ali iz nepoznatog razloga je ubacila u brzinu i stisnula gas. Završila je u građevinskoj rupi dubokoj petnaestak metara.

Automobil se okomito zabio u tlo i aktivirali su se zračni jastuci, prenose hrvatski portali.