"Danas je ovo ozbiljna ne samo regionalna vojna sila, jedna od najjačih odbrambenih sila koja se može uporediit sa drugim zemljama", rekao je Dodik.
On je istakao da treba imati u vidu da je potrebno više, ali da je u posljednje vrijeme impresivno podignuta sposobnost Vojske, koja je prije 10, 15 godina bila u veoma zapuštenom stanju.
Dodik je naveo da je veoma zadovoljan onim što je tu naučio i vidio, te je čestitao predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću, načelčniku Generlšataba, svim vojnicima i oficirma.
Komentari (0)