"Želim da vam kažem, poštovani građani, jer ovo je za mene posljednji put da vam se u ovolikom broju, vjerovatno i nikada više neću imati priliku da pred ovolikim brojem ljudi govorim, ali svakako posljednji put vam se pred ovolikim brojem, pred ovoliko naroda obraćam kao predsjednik Republike. Hoću nešto lično da vam kažem. 14 godina vjerno služim svojoj zemlji. 14 godina i kao potpredsjednik Vlade i kao predsjednik Vlade i kao predsjednik Republike na svakom mjestu i u svakom trenutku sam vam vjerno služio", rekao je Vučić.
"Hvala, Srbijo! Hvala svakom čovjeku koji je danas svojim prisustvom pokazao koliko voli svoju zemlju. Vaša snaga, energija i zajedništvo su najveća podrška Srbiji i njenoj budućnosti.
Ponosan na naš narod. Zajedno možemo sve!", napisao je predsjednik na Instagramu.
(Alo.rs)
Komentari (0)