"U ponedeljak u 18 sati predstavljamo program i biće mnogo dobre vijesti i vjerujem da će biti radost. Ja se najviše radujem auto-putevima, ali znam da će se ti ljudi više radovati vjerovatno tim mjerama nego auto-putu", rekao je Vučić prilikom otvaranja dionice Moravskog koridora od Adrana do Preljine.
Istakao je da se posebno raduje infrastrukturnim projektima kao što je Moravski koridor i novootvorena deonica jer oni ostaju, kako je naveo, decenijama, ako ne i vijekovima ukoliko ljudi budu znali kako da ga održavaju.
"Oni su radili put i 30 metara širine, najširi je obično 28 metara, a taj put pruža dodatnu bezbjednost u obilaženju i stvarno je divno urađen put. Kvalitet asfalta je najbolji mogući, drenaža, sve najbolje urađeno. Možemo samo da se ponosimo time, sve je digitalizovano", istakao je Vučić.
Naglasio je da će država raditi i da u Raški okrug dođu nove investicije i da bude novih radnih mjesta, naročito u Kraljevu.
"Nije lako inače, rekao sam maloprije, Volkswagen najavljuje otpuštanje 100.000 ljudi. Mi smo samo navikli da šta god da se dešava u svijetu, ne treba to nas da pogađa, kriv nam je Vučić za sve. Ratuju u Ukrajini, ratuju u Iranu, koja god posledica da dođe, zna se ko je krivac ovde, ljudi ne žele da sagledaju objektivnu situaciju koliko je teško u svijetu", rekao je predsjednik Vučić.
Komentari (0)