Politika
KOŠARAC: OPOZICIJA OPET IZDALA, "Poslanici koji su imali svijest, ali i savjest, ostali su u skupštinskoj sali i glasali"
"Kakav je to kukavički i izdajnički čin"
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI
Komentari (1)