"Tokom `nervoznog` telefonskog poziva ja sam se smijao, a Bakir se nemušto branio i pravdao na način da nije rekao ni `da` ni `ne`, nekim uopštenim floskulama", naveo je Dodik na društvenoj mreži "Iks".

Dodik je naglasio da je umjesto preuzimanja odgovornosti za izrečene riječi, svjedočio pokušajima relativizacije i izbjegavanja suštine prijetnji.

"Ni u jednom trenutku nije uspio objasniti izrečeno sinoć, kad je pozvao da me sklone nekom silom. Zbog toga moj stav ne samo da ostaje isti, već sam nakon ovog razgovora još uvjereniji da je ono što je izrečeno u emisiji bilo veoma jasno i nedvosmisleno. Drago mi je da sam štetočina njihove politike", poručio je Dodik.