Hronika
VOZIO DROGIRAN I BEZ VOZAČKE Policija u Gradišci oduzela vozilo muškarcu
Od E. M. iz Ilidže oduzet je automobil zato što je vozio drogiran, bez vozačke dozvole i sa neplaćenim dugom od 11 791 KM, saopšteno je iz Policijske uprave Gradiška
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI
Preporučuje
Hronika
Sudar usporio saobraćaj: Udes u Lazarevu
16:43
|
0